Warsztaty regionalne

W ramach zajęć z języka kaszubskiego oraz innowacji ,,Mali kaszubscy odkrywcy” 31 marca odbyły się w naszej szkole warsztaty regionalne. Zajęcia prowadziła pani Andżelika Szulfer, artystka z pracowni rękodzieła artystycznego Farwa. Dzieci wykonały wielkanocne ozdoby z elementami haftu kaszubskiego. Podczas warsztatów panowała radosna atmosfera, uczniowie twórczo i kreatywnie pracowali, pomagali sobie, a co najważniejsze, dobrze się bawili.
Agnieszka Miłosz, Halina Littwin

Data dodania: 2022-04-03 18:01:10