Projekty e-Twinningowe zrealizowane w roku szkolnym 2021/2022

W ubiegłym roku szkolnym uczniowie klas 5-8 brali udział w kilku ciekawych projektach promujących pisanie, naukę języka angielskiego oraz łączenie wiedzy z różnych przedmiotów.

Oto owoce ich pracy:

- e-book stworzony w ramach międzynarodowego projektu e-Twinningowego “Amazing Nature” (był to projekt fotograficzny o tematyce przyrodniczej z elementami kreatywnego pisania w oparciu o fotografie)

- e-book pt. „What Time Does the Rhino Go to Sleep? Creative Power of Quantity Questions”, w którym znalazły się teksty i ilustracje wykonane przez uczniów kl. 5-8 w ramach święta matematyki „Liczba Pi – drzwi do wyobraźni” oraz Międzynarodowego Dnia Poezji

- e-book pt. “Short Shorts – Very Short Poems and Stories by students of classes 8a and 8b”; jest to zbiór krótkich tekstów, które uczniowie klas 8 pisali przez cały rok szkolny w ramach innowacji “How to befriend irregular verbs. / Jak oswoić czasowniki nieregularne”.

Dwa ostatnie e-booki zostały również wydane w formie książek i wręczone autorom tekstów i ilustracji. Wydanie książek było możliwe dzięki funduszom zebranym w czasie Festynu Rodzinnego, za co serdecznie dziękujemy!

Książki są dostępne w bibliotece szkolnej. E-booki udostępniamy na stronie szkoły.

- „All in One – Creating an Online Magazine” - czasopismo online w formie padletu promujące różnorodne formy pisania, stworzone w ramach międzynarodowego projektu e-Twinningowego

Życzymy miłej lektury, do zobaczenia w bieżącym roku szkolnym :).

Data dodania: 2022-09-19 19:38:14
Data edycji: 2022-09-19 20:04:00