Uroczyste zakończenie roku szkolnego dla absolwentów i uczniów klas siódmych.

„Załoga już opuszcza pokład…”

Dnia 24 czerwca 2022 roku klasy ósme po raz ostatni spotkały się z nami w murach szkoły.
O godzinie 8.00 rozpoczęło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla absolwentów i uczniów klas siódmych.

Apel oraz przedstawienie pt. „Załoga już opuszcza pokład…” przygotowała pani Anna Reich wraz z klasą VIIB.

Obie klasy siódme przygotowały upominki dla żegnających szkołę starszych kolegów i koleżanek – breloczki z logiem naszej szkoły.

Przedstawienie zakończyło się wzruszająca prezentacją zdjęć  absolwentów – od klasy 0 do klasy VIII.

Po apelu glos zabrała Pani Dyrektor -  Magda Zawistowska.

Następnie najlepsi absolwenci otrzymali swoje świadectwa i nagrody książkowe. Również pozostali ósmoklasiści otrzymali świadectwa z rąk pani dyrektor.

Nie obyło się także bez medali sportowych, które wręczył radny Andrzej Karczewski przedstawiciel UG Żukowo.

Następnie uczniowie klasy 8A i 8B w krótkich przemowach pożegnali się ze szkołą i nauczycielami.

Nasi absolwenci zostali też obdarowani pendrivami, które zasponsorowała Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Żukowie na czele z przewodniczącą, panią Gabrielą Kapica.

Naszym Absolwentom życzymy udanych wakacji i  wielu sukcesów w nowych szkołach.

Szczęśliwej drogi, już czas.

Data dodania: 2022-06-24 13:59:04
Data edycji: 2022-06-24 17:35:56