Dzień bez plecaka.

Dzisiejszy dzień 1 kwietnia choć mroźny na zewnątrz to wiosenny i kolorowy wewnątrz szkoły. Wszystko za sprawą pomysłu klasy 4a, na który odpowiedzieli prawie wszyscy uczniowie i wielu nauczycieli! Pomysł polegał na przyjściu do szkoły z podręcznikami, zeszytami i całym szkolnym dobytkiem spakowanym  inaczej niż na co dzień. Dzisiaj w szkole królowały walizki od wiertarki, skrzynki na narzędzia, nosidełka dla dzieci, klatka dla psa kota czy papugi. Były też kosze od kosiarki i pożyczone od młodszego rodzeństwa plastikowe samochody przyczepy, wózki dla lalek. Starsza młodzież przyniosła książki w hełmie, kasku rowerowym, spakowane w poszewki poduszek, kosze na śmieci, szafki nocne czy blaszki do pieczenia ciasta. Wysiłek uczniów i kreatywność należało nagrodzić. Komisja składająca się z nauczyciela prowadzącego Samorząd Uczniowski- Pani Katarzyny, przewodniczącej Samorządu Katarzyny Krzyczkowskiej i kilku innych uczniów miała wielki problem w wybraniu najbardziej kreatywnego pomysłu. Postanowiliśmy nagrodzić nagrodami rzeczowymi kilka najciekawszych pomysłów w każdej klasie, a pozostali biorący udział w zabawie otrzymają nagrody pocieszenia. Śmiechu było sporo i w dobrym humorze rozpoczynamy weekend. Za rok, na życzenie samych  uczniów- powtórka zabawy. Serdecznie dziękuję Wszystkim za udział.

Magda Zawistowska

Data dodania: 2022-04-01 19:09:29