Zwiedzanie lotniska w Rębiechowie przez klasy wczesnej edukacji.

Od września do listopada 2023 roku, we wczesnej edukacji, w ramach doradztwa zawodowego odbyły się wycieczki do Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku. Celem wycieczki było poznanie ogólnych zasad bezpieczeństwa obowiązujących na lotnisku, obserwacja odprawy bagażu i pobrania kart pokładowych a także obserwacja kontroli bezpieczeństwa. Dzieci zwiedzały terminal i miały możliwość obserwowania startujących i lądujących samolotów. Uczniowie zapoznali się z pracą, którą wykonuje straż graniczna oraz  obsługa lotniska. Dla niektórych uczniów była to pierwsza wizyta na lotnisku, a doświadczenie które zdobyli na pewno wykorzystają w praktyce.

Data dodania: 2023-11-09 17:55:24
Data edycji: 2023-11-10 15:42:21