''Zostań mistrzem schetnotki z fizyki dla uczniów klas 7-8''

Z przyjemnością informuję, że konkurs szkolny "Zostań mistrzem schetnotki z fizyki dla uczniów klas 7-8" został rozstrzygnięty. Celem konkursu było przedstawienie dowolnego tematu, omawianego na lekcji  fizyki w klasie 7 lub 8 w formie notatki graficznej tzw. schetnotki.

Uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie otrzymują oceny celujące z przedmiotu fizyka:

Lena Czerwionka, Małgorzata Przybylska, Zuzanna Okuniewska, Marysia Lisewska, Marlena Hinc, Filip Stachowiak, Stanisław Chełstowski, Tomasz Skierka, Julia Siebert, Maja Zalewska, Kacper Młyński, Oliwia Komońska, Martyna Hinca, Marika Stromska, Nina Wolsza, Laura Petke.

Uczniowie, którzy zajęli I -III miejsce otrzymują dodatkowo oceny celujące, a wyróżnienia dodatkowo ocenę bardzo dobrą.

I miejsce - Julia Siebert kl. 8b + nagroda rzeczowa

I miejsce- Filip Stachowiak kl. 7 + nagrody rzeczowe

II miejsce - Małgorzata Przybylska kl. 7+ upominek

II miejsce - Marlena Hinc kl. 7 + upominek

III miejsce - Maja Zalewska kl. 8b + upominek

III miejsce - Lena Czerwionka kl. 7 + upominek

Wyróżnienia:

Oliwia Komońska kl. 8b

Nina Wolsza kl. 8a

Tomasz Skierka kl.7

Wszystkim uczniom dziękuję za udział i składam serdeczne gratulacje. Gratuluję kreatywności.

Zdjęcia prac, które zajęły 1-3 miejsce oraz wyróżnienia będą zamieszczone na stronie szkoły.

Aleksandra Stępień

Data dodania: 2022-12-06 15:47:42