Zaczarowany pociąg

Uczniowie klasy II b od września aktywnie uczestniczą w zajęciach rozwijających w ramach innowacji „Przygoda z teatrem i muzyką”. Zajęcia dostarczają dzieciom dużo radości. Rozwijają kreatywność, zdolności teatralne, muzyczne i plastyczne.

Dnia 20.10.22r. uczniowie zaprosili panią dyrektor, wychowawców i uczniów klas O na przedstawienie pt. ”Zaczarowany pociąg”.
Na scenie pojawiła się wyspa i kolorowe kukiełki. Teatrzyk kukiełkowy dopiosenki pt. ”Na wyspach Bergamutach” wywołał na twarzach uśmiech. Potem wjechał kolorowy pociąg. Zatrzymał się na stacji Zaczarowana. Z pociągu wysiadła dobra wróżka i zabrała dzieci w kolorowy świat baśni.
Uczniowie zostali nagrodzeni brawami. Pani dyrektor pogratulowała dzieciom zdolności aktorskich i zaangażowania.
Pociąg pojechał dalej...Gdzie zatrzyma się następnym razem?
Data dodania: 2022-10-28 14:54:04
Data edycji: 2022-10-28 14:56:10