Wycieczka klas 0A, 0B, 0C, 2A do Fabryki Elfów w Gdańsku.

28 i 29 listopada 2023 roku klasy 0A, 0B, 0C i 2A pojechały na wycieczkę do Wielkiej Fabryki Elfów w Gdańsku. Dzieci odwiedziły 10 punktów z atrakcjami m.in.  domek Elfa Stolarza gdzie budowały drewniane zabawki, domek Elfa Malarza, piały-rysowały prezenty, które chciałyby dostać pod choinkę, bawiły się na zamku dmuchanym, pokonywały tor przeszkód na drewnianych reniferach, dzieci poszukiwały także sań Świętego Mikołaja i oczywiście je odnalazły na koniec dzieci otrzymały dyplomy oraz zostało zrobione pamiątkowe zdjęcie ze Świętym Mikołajem.

Data dodania: 2023-12-02 12:41:43
Data edycji: 2023-12-02 12:58:09