Wycieczka do Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Kartuzach

15.10.2024r. klasy 0A i 0B pojechały na wycieczkę do Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Kartuzach. Podczas wycieczki dzieci miały okazję spotkać się z funkcjonariuszami Państwowej Straży Pożarnej. Strażacy przekazali dzieciom cenną wiedzę i informacje dotyczące zasad bezpieczeństwa oraz postępowania w sytuacjach zagrożenia pożarowego. Dzieci dowiedziały się, jak reagować w razie pożaru, jak prawidłowo wzywać pomoc, jak wygląda reanimacja a także poznały podstawowe zasady ewakuacji i używania sprzętu gaśniczego. Na koniec dzieci otrzymały od strażaków dyplomy.

Wycieczka była bardzo pouczająca i miała na celu zwiększenie świadomości oraz bezpieczeństwa najmłodszych.

Data dodania: 2024-10-17 19:32:48
Data edycji: 2024-10-17 19:36:14