Warsztaty w ramach kółka Twórczego Myślenia.

W ramach Kółka Twórczego myślenia uczniowie biorą udział w warsztatach Power kreatywność i turbo koncentracja. Zajęcia są prowadzone przez psychologa szkolnego.
   Uczniowie zarówno w grupach jak i indywidualnie rozwiązują łamigłówki detektywistyczne, wykonują zadaniach typu escape room, rozwijając umiejętność logicznego myślenia i pracy zespołowej.
   Zajęcia obejmują różnorodne metody mające na celu rozwinięcie umiejętności skupienia i koncentracji uwagi. Zajęcia zawierają elementy mindfulness, ćwiczenia oddechowe oraz trening umiejętności poznawczych.
     Poprzez zadania aktywizujące wszystkie zmysły rozbudzają kreatywność oraz krytyczne myślenie.
Uczniowie mają możliwość rozwijać umiejętności obserwacyjne, analityczne i komunikacyjne przy dobrej zabawie.

Data dodania: 2023-11-10 15:09:28
Data edycji: 2023-11-10 19:18:17