Unforgettable Summer Holidays - wyniki konkursu z języka angielskiego

Oto wyniki konkursu z języka angielskiego na pracę pisemną o wakacjach:

I miejsce:

Michał Kliński z kl. 8b

Marika Stromska z kl. 7a

II miejsce:

Nastazja Dobrowolska z kl. 8a

Luiza Gojtowska z kl. 7a

III miejsce:

Amanda Zielińska z kl. 7a

Wygląda na to, że w wakacje może zdarzyć się wiele rzeczy. Można spróbować swoich sił w jeździe na deskorolce, przyjąć pod swój dach czworonożnego przyjaciela psa, próbować bez skutku kupić lody, podróżować po miejscach dalekich i bliskich, polubić język... fiński, poznać nowych ludzi, spędzić czas z rodziną, odkryć nowe przepisy kulinarne, nauczyć się asertywności, wyjechać na obóz, mieć czas na swoje pasje – na przykład jazdę konną. A także po prostu najzwyczajniej w świecie odpocząć pływając w jeziorze, jeżdżąc na rowerze lub grając w planszówki.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie. Nagrody to oceny celujące (za miejsce I, II i III), bardzo dobre i dobre z języka angielskiego.

Data dodania: 2021-09-21 08:28:49
Data edycji: 2021-09-21 08:29:12