Ubezpieczenie uczniów - oferta

„Szanowni Państwo

Współpracująca z nami Kancelaria Brokerska z Łapina przygotowała ofertę na ubezpieczenie NNW dla uczniów oraz dzieci pracowników naszej Szkoły (oraz ich rodzeństwa, w tym studentów do 25. r.ż.).

Do wyboru jest 6 wariantów składkowych. Ubezpieczenie zapewnia dziecku bardzo szeroki zakres ochrony na cały rok, w tym zw. z TRWAŁYM USZCZERBKIEM NA ZDROWIU, ZWROTEM KOSZTÓW LECZENIA I REHABILITACJI, POWAŻNYMI CHOROBAMI, POBYTEM W SZPITALU, a także OPERACJAMI.   Broker, po analizie wielu ofert, zarekomendował tę propozycję z uwagi na najlepszą jego zdaniem relację zakresu ubezpieczenia i wysokości wypłacanych świadczeń do oczekiwanej składki.

Oferta INTERRISK umożliwia wyłącznie internetowe przystępowanie do ubezpieczenia z opłatą składki on-line.

W załącznikach znajdą Państwo 2 ulotki z linkiem do strony internetowej INTERRISK oraz hasłami dostępu do ofert.

Jedna ulotka dotyczy ubezpieczenia na okres od 1 lipca 2021 do 30 czerwca 2022,  a druga na okres od 1 września 2021 do 31 sierpnia 2022.

Po wyborze właściwego wariantu oferty i opłaceniu składki na podany przez siebie adres e-mail otrzymacie Państwo  potwierdzenie zawarcia umowy z INTERRISK .

Aby zapisać dziecko do ubezpieczenia, pobrać OWU i postanowienia dodatkowe oraz opłacić składkę on-line należy postępować zgodnie z instrukcją :

1/ wejdź na stronę: https://klient.interrisk.pl/EduPlusOnline i wpisz właściwy kod/numer oferty :   bq9qy (ochrona od 1 lipca)  lub  fhyam   (ochrona od 1 września),

2/ pobierz OWU, wybierz wariant ubezpieczenia, podaj dane swoje oraz ubezpieczanego dziecka /lub dzieci/,

3/ opłać składkę on-line,

4/ na podany przez siebie adres e-mail otrzymasz indywidualne potwierdzenie zawarcia umowy”.

Dodatkowych informacji na temat oferty oraz pomocy przy składaniu roszczeń odszkodowawczych udziela broker ubezpieczeniowy: PAWEŁ DAMECKI – tel. 795-578-778, e-mail: pawel@damecki.pl .

Data dodania: 2021-07-25 17:35:08
Data edycji: 2021-07-25 17:49:30