Tydzień na sportowo.

Miniony tydzień w naszej szkole upłynął nam pod hasłem ,, Każdy z nas wnet zapamięta, ruch na co dzień, nie od święta” podczas, którego  uczestniczyliśmy w grze terenowej ,,Chaos”, bawiliśmy się w podchody po Przyjaźni, odbywały się rozgrywki sportowe oraz gry i zabawy ruchowe.

Klasy 0a i 0b zaprosiły rodziców do aktywności ruchowej. Rodzice wraz z dziećmi z grupy 0b szukali ukrytych  haseł i wykonywali zadania, natomiast 0a wspólnie pokonywali tor przeszkód.

A oto krótki fotoreportaż

Data dodania: 2021-09-20 19:17:15