Turniej piłkarski ,, Tymbark - z podwórka na stadion''

Dnia 3.04.23 roku nasi uczniowie z rocznika 2015/16 wzięli udział w Ogólnopolskim Powiatowym Turnieju ,, Tymbark - z podwórka na stadion", który odbywał się w Stężycy, gdzie zajęli II miejsce. Wcześniej, w dniach od  31.03. do 2.04.23 roku uczniowie z rocznika 2014/15 byli na Międzynarodowym Turnieju w Mrągowie, gdzie  godnie reprezentowali naszą szkołę, miejscowość i UKS. Grali w Lidze Mistrzów i Europy zajmując znaczące wysokie miejsca. Wielkie brawa dla chłopców, trenerów i ich rodziców.

Data dodania: 2023-04-11 09:13:51
Data edycji: 2023-04-11 09:15:11