Turniej

04.10.2021 w SP Chwaszczynie odbył się II Turniej Indiaca&Siatkówka  pod hasłem "O siebie dbamy z pandemią wygrywamy". Tym razem w Turnieju wzięło udział 16 dwuosobowych zespołów ze szkół z Chwaszczyna, Miszewa, Borkowa, Żukowa, Gdańska . Naszą szkołę reprezentowało 5 dwuosobowych zespołów z klas 3-5. Zespoły zostały podzielone na grupy. Nasze cztery z pięciu  zespołów  nie dały szans przeciwnikom i rozgrywki w grupach zakończyły z kompletem zwycięstw, co spowodowało ,że w finale  rywalizowali między sobą o 4 pierwsze miejsca.

I tak:

I miejsce - zespół-  Piotr Matuszewski i Piotr Romski z kl. 4

II miejsce - zespół - Bruno Kliński i Mikołaj Sienica    z kl. 5

III miejsce - zespół - Zofia Piwko z kl. 5 i Nikola Skierka z kl.4

IV miejsce - zespół - Nikodem Halman i Adam Piwko z kl.3

XI miejsce - zespół - Łucja Janta i Nikola Sirko z kl.4

Wszystkim zespołom serdeczne gratulacje i tak wspaniałych wyników na kolejnym Turnieju

Mirella Kaszuba

Data dodania: 2021-10-06 10:28:35