SPOTKANIE ORGANIZACYJNE RODZICÓW UCZNIÓW Z GRUP: 0A, 0B, 0C

Uwaga Rodzice uczniów oddziałów: 0A, 0B, 0C !!!

W czwartek 26 sierpnia 2021r. odbędzie się spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci, które będących w tym roku szkolnym uczęszczać do oddziałów przedszkolnych. Otrzymacie Państwo niezbędne informacje co do podręczników, wyprawki. Spotkanie odbędzie się w sali dziecka,  według poniższego harmonogramu:
grupa 0A- godz. 11.00 sala nr 1, (wejście główne do szkoły)
grupa 0B- godz. 11.20 sala nr 2, (wejście główne do szkoły)
grupa 0C- godz. 11.40 sala nr 21 (wejście od strony sali gimnastycznej).

Przewidywany maksymalny czas spotkania: 45 minut.
Listy uczniów zostały opublikowane na stronie szkoły www.sp-przyjazn.pl  oraz są zawieszone na drzwiach przy wejściu głównym do szkoły.

Serdecznie zapraszam
Magda Zawistowska