Podsumowanie semestru

Drugi semestr nauki 2023/2024 rozpoczął się apelem porządkowym, na którym uczniowie zostali poinformowani nt. zmian zasad korzystania z telefonu komórkowego na terenie szkoły (głównie nt. zakazu używania w czasie przerw). Zwrócono uczniom uwagę na temat zachowywania się w czasie przerw i przebywania w danym rejonie szkoły w czasie przerw.
Poruszono temat nieżucia gum w szkole oraz nieprzynoszenia lizaków, korzystania z szafek szkolnych oraz przedstawiono pomysł puszczania muzyki z głośnika w czasie każdej długiej przerwy. Dziewczęta zachęcono do korzystania z różowych szafek w łazienkach ze środkami higienicznymi, zakupionych i uzupełnianych przez Radę Rodziców.
Rada Rodziców nagrodziła również uczniów, którzy w I semestrze wykazali się 100% frekwencją oraz tych, opuścili 1-godzine lekcyjną. Dziękujemy:)

Lista uczniów ze 100 % frekwencją za I semestr 2023/2024

1A- Inga Mężykowska

5b- Dominik Hawryszko
  Kornelia Małkiewicz

W czasie apelu przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego, p. Katarzyna wręczyła nagrody uczniom za najciekawsze przebranie na balu oraz nagrody wręczono uczniom z las 4 i 5 nagrodzonym w Szkolnym Konkursie - Przyroda wokół nas.
Data dodania: 2024-02-19 08:48:21
Data edycji: 2024-04-09 08:54:06