Podróż uczniów z klasy IIb do Królowej Śniegu

19 grudnia uczniowie klasy drugiej wyruszyli w kolejną podróż kolorowym pociągiem. Tym razem zatrzymali się na stacji Królowa Śniegu.

Na scenie pojawiły się choinki, bałwany, anioł, renifery... Dekoracja i stroje dzieci wprawiły nas w zimowy, świąteczny nastrój. Uczniowie wspaniale odegrali swoje role, a na zakończenie przedstawienia zaśpiewali pastorałkę „Święta w Nas.

Dzięki przyjaźni Kaja i Gerdy dobro zwyciężyło. Lód w sercu Kaja i Królowej Śniegu roztopiło.

Niech w naszych sercach zawsze miłość gości…

Spokojnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia

życzy Jolanta Block wraz z dziećmi z klasy IIb