Mobilne miasteczka rowerowe

Szkoła w Przyjaźni otrzymała Nowoczesne Miasteczko Rowerowe, w ramach projektu: „Poprawa bezpieczeństwa pieszych w Gminie Żukowo poprzez wyznaczenie, wyniesienie i doposażenie przejść dla pieszych w urządzenia lub obiekty zwiększające bezpieczeństwo oraz doposażenie szkół w narzędzia edukacyjne z zakresu ruchu drogowego” nr POIS.03.01.00-00-0143/221 w ramach działania 3.1.: Rozwój drogowej i lotniczej sieci TEN-T oś priorytetowa III : Rozwój Sieci Drogowej TEN-T i Transportu Multimodalnego Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014 – 2020.

Z miasteczka korzystać będą szczególnie uczniowie przygotowujący się do egzaminu na kartę rowerową.

Zakup był współfinansowany środki UE za pośrednictwem Centrum Unijnych Projektów Transportowych z siedzibą w Warszawie.

Data dodania: 2023-10-31 18:47:28
Data edycji: 2023-10-31 18:49:18