Mam Talent

Dnia 2 czerwca odbył się szkolny konkurs Mam Talent organizowany przez Radę Rodziców, skierowany do uczniów klas 0-3 oraz 4-8.

Uczniowie zaprezentowali talenty plastyczne, wokalne, sceniczne czyli recytacja wiersza, znajomość wszystkich flag Unii Europejskiej, a także zręcznościowe jak układanie kostki Rubika czy operowanie dronem. Nie zabrakło pokazów akrobatycznych i gimnastycznych. Zobaczyliśmy także na czym polega hobby horse oraz posłuchaliśmy utworów wykonanych na trąbce i gitarze. Całość poprowadziła Monika Skierka Przewodnicząca Rady Rodziców.

Jury po burzliwych naradach ogłosiło zwycięzców, którzy przechodzą do finału. Oto oni:

*oddziały 0-3

1.Nikola Stanik kl. 3b-akrobatyka

2.Olga Kwidzińska i Nikola Stanik kl. 3b- duet wokalny

3.Hanna Kotowska i Kornelia Janta-Lipińska kl. Ib- duet gimnastyczny

4.Julian Solarski kl. 3b-recytacja

5.Paweł Klawikowski kl. 3a- kostka rubika

*oddziały 4-8

1.Ignacy Apollo kl.6-gra na trąbce

2.Małborzata Przybylska i Filip Stachowiak kl.7- kabaret

3.Lena Hildebrand kl. 4b-wokal

4.Roksana Dymek i Gabrysia Lisewska kl.4a-duet wokalny+taniec