Laureaci Szkolnego Konkursu Przyrodniczego dla klas 4 ''Słodko-słone życie w wodzie i na lądzie''

W dniu dzisiejszym tj. 21 marca 2023 roku przeprowadzony został III etap szkolnego konkursu przyrodniczego. Brało w nim udział 10 uczniów z klasy 4a i 4b naszej szkoły.

Uczniowie odpowiadali na pytania dotyczące mieszkańców wody, lasów, pól i łąk. Wykazali się bardzo dużą wiedzą i mimo stresu płynnie i szybko odpowiadali na losowane pytania. Wszyscy, którzy zajmują miejsce na podium otrzymują ocenę - 6 za udział w konkursie. Uczniowie wyróżnieni otrzymują ocenę - 5. Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy i drobne nagrody rzeczowe.

Gratuluje wiedzy!

Nazwiska laureatów: