Konkurs historyczny o Ignacym Janie Paderewskim

Uczeń Maciek Stachowiak z klasy VIIb reprezentował naszą szkołę w I ogólnopolskim konkursie wiedzy o Ignacym Janie Paderewskim –jednym z twórców niepodległej Polski. Z całego kraju zgłosiło się 220 uczniów. Po I etapie eliminacyjnym Maciek uzyskał 87% punktów, zajmując ex aequo 11 miejsce. W drugim etapie uzyskał wysoki wynik. Niewiele zabrakło, aby przeszedł do etapu finałowego.

Gratulujemy i życzymy powodzenia przy kolejnych konkursach!!!

Data dodania: 2021-04-24 15:06:48
Data edycji: 2021-05-08 15:07:30