Kiermasz świąteczny

W imieniu swoim i Rady Rodziców,

Serdecznie Dziękujemy Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji kiermaszu świątecznego. Cieszymy się tak dużym zainteresowaniem tym wydarzeniem.

Dziękujemy szczególnie za stoiska kawiarenki i zapraw, bo te zasiliły budżet Rady Rodziców. Ogromne dziękuję począwszy od osób, które zajęły się przygotowaniem stoisk oraz stolików kawiarenki, następnie które przygotowały i przyniosły wypieki i zaprawy oraz które pomagały na stoisku, po osoby, które zakupiły co nie co tym samym wspierając nasze działania i kończąc na osobach, które po wszystkim sprzątnęły szkołę!

Jeszcze raz wielkie dzięki!

To dzięki Wam wszystkim udało się wspomóc działania Rady Rodziców kwotą 1805,40zł.

Monika Skierka

Magda Zawistowska