Karta rowerowa - egzamin praktyczny. - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Przyjaźń Zarządzenie Burmistrza Gminy Żukowo w sprawie Rekrutacji do oddziałów przedszkolnych i klas I SP w roku szkolnym 2024/2025 w zakładce Szkoła/ Rekrutacja

Karta rowerowa - egzamin praktyczny.

W dzisiejszy,  sÅ‚onecznym dniu, 46  uczniów naszej szkoÅ‚y zdawaÅ‚o egzamin praktyczny na KartÄ™ Rowerowa. Wszystkim poszÅ‚o bardzo dobrze. Uczniowie prawidÅ‚owo i z należytÄ… powagÄ… pokonywali tor przeszkód  w specjalnie przygotowanym miasteczku na parkingu przy szkole. Egzamin nadzorowaÅ‚ Pan Policjant, któremu dziÄ™kujemy za obecność i cenne uwagi.  W tej lekko stresujÄ…cej sytuacji, czas miÄ™dzy przejazdami uczniowie spÄ™dzali na ukÅ‚adaniu kostki Rubika, co widać na zdjÄ™ciach. Chyba tak samo lubiÄ… jazdÄ™ na rowerze i zagadki logiczne:) Szczególnie dziÄ™kujemy panom Adamowi i Krzysztofowi, którzy przygotowywali uczniów do tego egzaminu i rozrysowali tor przeszkód. Wszystkim zdajÄ…cym życzymy szerokiej i bezpiecznej drogi na rowerze.

Data dodania: 2023-05-30 14:25:40
Data edycji: 2023-05-30 14:33:52