GMINNE IGRZYSKA UNIHOKEJA DZIECI

W poniedziałek 23.10.2023r w naszej szkole odbyły się Gminne Igrzyska w Unihokeja dziewcząt i chłopców w kategorii dzieci.
W rozgrywkach wzięło udział 6 drużyn dziewcząt  i 5 chłopców. Chłopcy swoje mecze rozegrali systemem "każdy z każdym", natomiast dziewczęta w wyniku losowania podzielone były na dwie grupy, w których rozegrały swoje mecze i w zależności od ilości punktów w swoich grupach, zagrały mecze, które decydowały o kolejności zajmowanych miejsc.
Nasze dziewczęta nie dały szans swoim rywalkom i w  żadnym ze swoich meczów nie straciły nawet bramki.

WYNIKI DZIEWCZĘTA:
I m -  SP PRZYJAŹŃ
II m - SP 1 ŻUKOWO
III m - SP SKRZESZEWO
IV m - SP LEŹNO
V m  - SP CHWASZCZYNO
VI m- SP TUCHOM

CHŁOPCY:
I m - SP CHWASZCZYNO
II m- SP LEŹNO
III m - SP PRZYJAŹŃ
IV m- SP SKRZESZEWO
V m - SP TUCHOM
Drużyna naszych dziewcząt 06.11.2023  będzie reprezentować naszą Gminę na Szczeblu Powiatowym.
Serdeczne gratulacje dla naszych drużyn i życzymy powodzenia i najlepszego wyniku dla naszych dziewcząt.
Mirella Kaszuba

Data dodania: 2023-10-25 14:09:21