Gminne Igrzyska Dzieci w Drużynowych Biegach Przełajowych

5 kwietnia uczennice naszej szkoły: Nikola Skierka, Nikola Sirko, Julia Szkodzińska, Maja Szkodzińska, Kinga Szermuszyn, Maja Halman oraz Hanna Ciepłucha i Alicja Czechowicz (na rezerwie) wzięły udział w Gminnych Igrzyskach Dzieci w Drużynowych Biegach Przełajowych, które odbyły się w Żukowie. Nasze dziewczęta pobiegły z całych sił i zajęły II miejsce, ustępując tylko Szkole Podstawowej z Leźna. W tej kategorii wiekowej biegło aż 8 drużyn. Nikola Skierka pokonała wszystkie rywalki i była pierwsza na mecie.
Serdecznie gratulujemy naszym uczennicom!
Data dodania: 2024-04-11 08:07:10
Data edycji: 2024-04-11 08:08:51