Gminne eliminacje Turnieju BRD

15 kwietnia po raz kolejny odbył się w Żukowie Gminny Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Reprezentantami naszej Szkoły byli uczniowie z klasy 8a: Stanisław Chełstowski, Filip Stachowiak oraz z 6a Piotr Matuszewski.

Uczestnicy Turnieju musieli wykazać się wiedzą z przepisów drogowych i umiejętnością jazdy na rowerze. Ta była wnikliwie sprawdzana w czasie przejazdu przez tor przeszkód i miasteczko ruchu drogowego. W kolejnej części Turnieju zawodnicy mieli okazję sprawdzić swoje wiadomości z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

Najlepszym zawodnikiem Turnieju indywidualnie okazał się Piotr Matuszewski. Uczniowie z naszej szkoły zdobyli 1 miejsce, dzięki czemu będą reprezentować naszą gminę na zawodach powiatowych w Kartuzach.

Gratulujemy naszej reprezentacji!

Data dodania: 2024-04-18 14:14:57