Finalista etapu wojewódzkiego Pomorskiej Ligii Zadaniowej ''Zdolni z Pomorza''

„ Miło mi poinformować, że uczeń klasy 8 Maciej Stachowiak został Finalistą etapu wojewódzkiego Pomorskiej Ligii Zadaniowej "Zdolni z Pomorza" z biologii oraz chemii.

Konkurs składał się z trzech etapów: szkolnego, powiatowego i wojewódzkiego. Zakres wiedzy obejmował także zagadnienia wykraczające poza podstawę programową.

Do etapu wojewódzkiego z chemii zakwalifikowało się 37 osób, tak więc gratuluję Maćkowi osiągnięcia wysokiej 9 lokaty.

Do etapu wojewódzkiego z biologii zakwalifikowały się 52 osoby, tak więc gratuluję Maćkowi osiągnięcia 36 lokaty.

Aleksandra Stępień”

Data dodania: 2022-04-25 19:54:34