Festiwal sportu 2021

W tym roku Dzień Dziecka w naszej szkole miał inny charakter niż dotychczas. W dniach 31 V-02 VI odbywał się Festiwal Sportu. Nauczyciele przygotowali mnóstwo gier, zabaw sportowych a także muzyczno- ruchowych, tak, aby każdy uczeń znalazł „coś dla siebie”. Nie zabrakło również gier planszowych czy zręcznościowych. Uczniowie brali udział w konkurencjach indywidualnych, w parach jak i rywalizacji między klasami. Był to czas relaksu, poznania siebie, uśmiechu a jednocześnie kształtowania szacunku do siebie oraz przestrzegania ustalonych zasad.

Dla najmłodszych uczniów – klas 0-III przygotowane zostały dmuchane zjeżdżalnie, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i były nie lada frajdą. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku- lody, które otrzymali i mali,
i duzi :) Okazało się, ze były „najulubieńszymi”, które zawsze kupują i jedzą. ale nie tylko w Dniu Dziecka było smacznie, ponieważ każdego dnia podczas Festiwali Sportu w szkole unosiły się zapachy jedzenia: popcorn, pizza, kebab- każda klasa na swój sposób zaspakajała się kulinarnie.

Podczas tych dni było kolorowo, radośnie i wesoło. Mimo, że inaczej, bo
z przestrzeganiem zasad Covid-19 to i tak był to czas szczególny – spędzony
z rówieśnikami.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA UATRAKCYJNIE TYCH DNI:)