Egzamin na kartę rowerową

Dnia 8 czerwca 2021 roku na placu przy sali gimnastycznej w Przyjaźni odbył się praktyczny egzamin na kartę rowerową. Do sprawdzenia swoich umiejętności przystąpili uczniowie z klas: piątych oraz z szóstych. Przygotowanie uczniów z zakresu ruchu drogowego oraz wybudowanie miasteczka drogowego zostało przeprowadzone przez nauczycieli: A. Formelę oraz K. Reglińskiego. Nad prawidłowym przebiegiem egzaminu miał nadzór policjant z Powiatowej Komendy Policji w Kartuzach mł. asp. A. Marszałkowski.  Ten pierwszy sprawdzian z zakresu ruchu drogowego pomyślnie ukończyło 30 uczniów szkoły podstawowej. Wszystkim szczęśliwie zdającym życzymy bezpiecznej jazdy z kartą rowerową!

Data dodania: 2021-06-15 19:48:17
Data edycji: 2021-06-15 19:52:29