Dzień Patrona

17 października uczniowie klas 0-III  zgromadzili się, aby uczcić pamięć o patronie szkoły, którym jest Jan Paweł II.

Patron – to bardzo ważna postać w życiu szkoły. Wokół niej buduje się tradycje i wprowadza uczniów w świat wartości. To osoba, która swoim życiem daje przykład, wskazania – co robić, jak żyć, jak postępować?

Chcemy, aby pamięć o Janie Pawle II-patronie naszej szkoly trwała w naszych sercach, dlatego zaprosiliśmy  swoich kolegów i koleżanki do wysłuchania opowieści o Niezwykłym Chłopcu, który został świętym.

Nasza droga do świętości wiedzie poprzez zwyczajne, szare dni.

Wystarczy być dobrym, odpowiedzialnym, ale przede wszystkim trzeba dostrzec i zrozumieć  drugiego człowieka, służyć mu pomocą w potrzebie i przyjaźnią w samotności. Umieć kochać i przebaczać...

Dziękujęmy Dyrekcji, Wychowawcom, Pracownikom, Wam Drodzy Uczniowie klas 0-III za wspólne świętowanie Dnia Patrona. Za piękny śpiew, za strój galowy i właściwą  postawę podczas apelu.

Data dodania: 2022-10-19 15:35:11
Data edycji: 2022-10-19 18:52:18