Dzień Dziecka w oddziałach zerowych.

Dzieci z oddziałów przedszkolnych  świętowały Dzień Dziecka zdrowo, czyli na sportowo. Podczas czterogodzinnej zabawy dzieci zmagały się z różnymi konkurencjami sportowymi, brały udział w zabawach ruchowych. Z okazji Dnia Dziecka odbyły się  warsztaty pszczelarskie.  Zajęcia te miały na celu zapoznanie dzieci z życiem pszczół oraz ich wpływem na otaczający nas świat. Podczas warsztatów przedszkolaki poznały pracę pszczelarza, zobaczyły tradycyjny ul oraz wysłuchały ciekawej opowieści o życiu pszczół, ich zwyczajach i niesamowitej drodze od kwiatka do miodu.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Data dodania: 2023-06-05 08:58:24
Data edycji: 2023-06-05 09:01:48