''DOBRZY KIEROWCY ROSNĄ Z NAMI''

Przedstawienie w ramach projektu: DOBRZY KIEROWCY ROSNĄ Z NAMI.

W tym roku szkolnym nasza szkoła przystąpiła do projektu DOBRZY KIEROWCY ROSNĄ Z NAMI, który realizowany jest w 4 etapach: Droga-Pieszy-Kierowca-Odblaski.

W ramach projektu, dzieci z klasy Ib, pod opieką Jolanty Block przygotowały przedstawienie pt. "Bezpieczna droga do szkoły", na które zaprosiły dyrekcję szkoły, wychowawców wraz z dziećmi klas 0-III.

Scenografia przedstawiała las, a uczniowie przebrani byli za leśne zwierzęta. W formie teatralnej zapoznali swoich kolegów  o zasadach ruchu drogowego. Rytmiczną piosenką pt. "Przepisowy ruch drogowy" uczniowie podsumowali wcześniej przekazane treści i zachęcili do przestrzegania prawidłowych umiejętności i nawyków drogowych u dzieci i dorosłych.

Po przedstawieniu głos zabrała pani dyrektor, która pogratulowała uczniom odwagi scenicznej i talentu aktorskiego oraz wręczyła dzieciom klas pierwszych odblaskowe opaski.

Data dodania: 2021-10-06 19:26:25
Data edycji: 2021-10-06 19:28:14