„Czytanie na dywanie” – oddział przedszkolny 0C

W drugim tygodniu września w oddziale  przedszkolnym 0C odbyło się „ Czytanie na dywanie " czyli cykl zajęć, których celem jest wprowadzenie dzieci w świat literatury, zachęcanie i zapraszanie rodziców do czytania dzieciom.

Pierwszym rodzicem, który zawitał do naszego oddziału przedszkolnego OC  w ramach czytania bajek była mama Juliana. Przeczytała dzieciom dwie bajki pt.:  „ Kicia Kocia w przedszkolu”, „ Bardzo głodna gąsienica”. Dzieci z wielkim zainteresowaniem wysłuchały bajek.

Dziękujemy serdecznie i zapraszamy kolejnych rodziców do udziału w akcji.

Data dodania: 2022-09-13 14:36:37
Data edycji: 2022-09-13 14:39:35