Apel z okazji Dnia Patrona

25 października w naszej szkole odbył się apel z okazji Dnia Patrona Szkoły

w którym uczestniczyli najmłodsi uczniowie, czyli klasy 0-III.

Podczas tego spotkania uczniowie klasy II „a” przybliżyli postać św. Jana Pawła II oraz wspominali najważniejsze wydarzenia z życia Papieża- Polaka.

Nie zabrakło ulubionej pieśni Papieża, jaką jest „ Barka” oraz przybliżenie faktów wskazujących na oddanie swego pontyfikatu Matce Bożej, którą tak bardzo pokochał.

Na zakończenie usłyszeliśmy słowa „ Tak i ja, tak i Ty możesz świętym być..”, życzenia podążania dobrą drogą oraz umiejętnością dokonywania właściwych wyborów. Delegacja uczniów złożyła kwiaty przy wizerunku św. Jana Pawła II  jako dar naszego serca, pamięci i szacunku.

Dziękujemy Wszystkim za zaangażowanie, za wzorową postawę podczas apelu.

Data dodania: 2021-10-28 08:35:39
Data edycji: 2021-10-28 08:38:15