Apel Święto Niepodległości w klasach ''1-3''

W dniu 9 listopada z okazji Narodowego Święta Niepodległości odbył się uroczysty apel dla klas 1-3.

Uczniowie klasy 3b pod kierunkiem pani Agnieszki Miłosz przygotowali i przedstawili wzruszający montaż słowno-muzyczny, upamiętniający odzyskanie przez Polskę niepodległości.

W drugiej części apelu odbył się Szkolny Przegląd Pieśni Patriotycznej pt. „Śpiewamy dla Ojczyzny”, który poprowadzili uczniowie klasy 2b.

Dzieci z wszystkich klas młodszych zaprezentowały najpopularniejsze pieśni patriotyczne, takie jak: „My, Pierwsza Brygada”, „Wojenko, Wojenko”, „Przybyli ułani pod okienko”, „Szara piechota”, „Ułani, ułani”, „O mój rozmarynie”. Uczniowie doskonale przygotowali się do występów. Zadbali nie tylko o piękny śpiew, ale także odpowiednie przebrania i rekwizyty. Odświętnego klimatu dodały stroje galowe przyozdobione biało-czerwonymi kotylionami. To patriotyczne śpiewanie wprowadziło wszystkich w radosny i podniosły nastrój.

Dziękujemy wszystkim uczniom, wychowawczyniom klas 1-3 oraz osobom zaangażowanym w przygotowanie dzisiejszej uroczystości.

Życzymy radosnego i przyjemnego świętowania 11 listopada!

Organizatorki: Agnieszka Miłosz, Aleksandra Kusznierczuk

Data dodania: 2021-11-12 09:27:41