Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Zajęcia dodatkowe

Zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2019/2020

 

Nazwa zajęć

Sala

Dzień/dni realizacji

Godziny realizacji

Klasy

„Zagrajmy w literki”

Prowadzący zajęcia:

Kamila Richert

 

       32

         środa

       12:05-12:50

      Ia

Zajęcia doskonalące naukę czytania, pisania, liczenia, rozumienia

Prowadzący zajęcia:

Agata Dzionk

 

       33

          środa

        12:05-12:50

       2a

„Szkolna pomoc”

Prowadzący zajęcia:

Elżbieta Gostomska-Cyrzan

 

     czytelnia

          wtorek

         11:15-12:00

      0-3

„Matematyka w działaniu”

Prowadzący zajęcia:

Joanna Klein

 

gabinet psychologa

           środa

          12:05-12:50

      5a

„Z polszczyzną za Pan brat”

Prowadzący zajęcia:

Halina Littwin

 

         11

      poniedziałek

           13:50-15:25

      8

„Spotkania z językiem polskim”

Prowadzący zajęcia:

Anna Reich

 

         12

            środa

           13:50-14:35

      7

 "We Speak English" oraz "Writing Is Fun" zajęcia doskonalące wypowiedzi ustne i pisemne

 Prowadzący zajęcia:

 Joanna Kania

 

         13  środa 1 raz w miesiącu             13.50-14.35       7

Koło polonistyczne

Prowadzący zajęcia:

Maria Karcz

 

         4

 

         4

          wtorek

 

        czwartek

          13.00-14:35

 

          12:05-12:50

      VIb

 

      Vla / IV

Koło czytelnicze

Prowadzący zajęcia:

Karol Jasek

 

         14

           piątek

          13.00 - 13.45

      8b

„Z informatyką ku przyszłości”

Prowadzący zajęcia:

 Adam Formela

 

         8

         8

           wtorek

           piątek

          13:50 – 14.35

          13.50 – 14.35

       8

Przygotowania do Turnieju BRD

Prowadzący zajęcia:

 Adam Formela

 

        8

 

           piątek

          13.00 – 13.45

 

       6

Zajęcia z języka angielskiego przygotowanie do egzaminu

Prowadzący zajęcia:

Paweł Kikolski

 

 

        13

co drugi czwartek

          13:50-14:35

       8

„English is fun”

Prowadzący zajęcia:

Katarzyna Czajkowska

 

        11

           środa

          12:05-12:50

      4

„Z matematyką na Ty”

Prowadzący zajęcia:

Beata Plichta

 

        12

     poniedziałek

          13:00-13:45

      6

„Matematyka jest ok”

Prowadzący zajęcia:

Anna Apollo

 

        12

           czwartek

           13:00-13:45

       5

Wyszywanki

Prowadzący zajęcia:

Magda Zawistowska

 

        15

            środa

          13:00-14:35

      4-5

„Klub Młodego Chemika”

Prowadzący zajęcia:

Aleksandra Stępień

 

         6

            środa

          13:50-14:35

      8b

Konsultacje

Prowadzący zajęcia:

Marek Żołna

 

         6

         czwartek

          12:05-14:35

      5-8

 „Do you speak English”

 Prowadzący zajęcia:

Anna Malinowska

 

         7

            środa

          13:50-14:35

      8

„Klub Motyli Książkowych”

Prowadzący zajęcia:

Dorota Rudnik-Pestka

 

czytelnia

          wtorek

         13:00-13:45

     1-3

SKS dla dziewcząt

Prowadzący zajęcia:

Wojciech Mielewczyk

 

        24

          wtorek

           środa

         13.50 – 14.35

         13.50 – 14.35

 

     6-8

SKS dla chłopców

Prowadzący zajęcia:

Jerzy Meissner

        24

          wtorek

          piątek

         13:00-13:45

         13:50-14:35

     4-6

Zajęcia sportowe  dla dziewcząt– unihokej

Prowadzący zajęcia:

Krzysztof Regliński

        24

          sobota

         9:00-10:30

     7-8

SKS dla chłopców

Prowadzący zajęcia:

Jan Górski

        24

      poniedziałek

         14:40-15:25

     4-8

„Mali artyści”

Prowadzący zajęcia:

Izabela Litwiniuk-Grodnicka

 

         13

           piątek

         13:00-13:45

      1-6

Szkolne Koło PCK -wolontariat

Prowadzący zajęcia:

Elżbieta Lellek

 

         15

         czwartek

         13:00-13:45

      4-8

Dodatkowe zajęcia - płatne

„Yes English School for Children”

Prowadzący zajęcia:

Jarosław Jastrzębowski

        31

     poniedziałek

         wtorek

         13:50-14.35

         13:50-14.35

      4-8

Gimnastyka

Prowadzący zajęcia:

Agata Pietrzyk

sala korekcyjna

         wtorek

        czwartek

         13:00-15:00

         13:00-15:00

 

El’Dance

Prowadzący zajęcia:

Elżbieta Raczyńska

sala korekcyjna

         środa

         13:00-15:30

 

Pomorska Szkoła Walki

Karate Kyokushin

sala korek.

Hol „A”

Hol „A”

      poniedziałek

          wtorek

          piątek

         13:00

         13:00

         13:00

      0-4

      0-4

      5-8

Gokken

Hol „A”

          środa

         13:00-13:45

 

Data dodania: 2021-04-02 19:37:45
Ilość wyświetleń: 92

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy!
Więcej informacji
Motto

Nie wszystko da się zrobić od razu, ale musimy robić to, co da się zrobić dzisiaj, z nadzieją na to, co może okazać się możliwe jutro

Jan Paweł II

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej