Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Uroczysta akademią rozpoczął się kolejny rok szkolny. Na auli SP w Przyjaźni spotkało się po wakacjach 401 uczniów.  To największa liczba uczniów w powojennej historii tej placówki. Uczniom życzymy zapału do nauki, a nauczycielom wytrwałości i cierpliwości by każdy z nas mógł w czerwcu powiedzieć, że to był dobry rok! Na uroczystości obecny był Radny Andrzej Karczewski, który  imieniu Pana Burmistrza i Rady Miejskiej Żukowa  przekazał życzenia, uczniom i pracownikom szkoły, na rozpoczynające się miesiące ciężkiej pracy.

Dziękujemy za obecność.

Data dodania: 2023-09-04 19:50:51