Szkoła Językowa Colorful English - zapisy

Szkoła Językowa Colorful English zaprasza do zapisów na pozalekcyjne, dodatkowe zajęcia z języka angielskiego na terenie szkoły.
Zajęcia dla wszytskich grup wiekowych od zerówki do 8 klasy, które będą ściśle dostosowane do planu zajęć.
Istnieje możliwość pomocy w materiale szkolnym na każdym poziomie, ale również realizowanie programu ponad to co dzieci uczą się w szkole i także przygotowania uczniów do egzaminu 8-kl ( z ang, polskiego i matematyki)
Zajęcia będą prowadzone przez doświadczone lektorki, z wieloletnim stażem i wielkim zaangażowaniem.
Koszt miesięcznych zajęć ( 2 x 45min lub 1 x 90min) wynosi w grupach do 8os 230zł/ m-cznie natomiast przy zajęciach 1 x 60min - 160zł/
miesięcznie
Przy założeniu ,że grupy będą nieco większe koszty miesięczne będą niższe.

Proszę zauważyć ,że wybierając naszą szkołę, wybierają Państwo komfort niezawożenia dzieci po szkole na zajecia dodatkowe, a wiec dodatkowy czas (bardzo cenny w dzisiejszych czasach), dużo lepsze stopnie w szkole :) , ale również jest to inwestycja w przyszłość Państwa dziecka :)

Wszelkie szczegóły znajdą Państwo na naszej stronie www.colorfulenglish.pl

Zapisy już trwają, liczba miejsc ograniczona!!!

Można zapisać się przez formularz znajdujacy sie na naszej stronie: https://colorfulenglish.pl/zapisy/
lub zostawić informację w sekretariacie Waszej szkoły, zostawiając karteczke, na której mają być dane dziecka, klasa, Panstwa numer
telefonu oraz adres e-mail

ZAPRASZAMY!