Rozstrzygnięcie konkursu ''I Ty możesz zostać mistrzem schetnotki z chemii dla klas 7-8''

Z przyjemnością informuję, że konkurs szkolny "Zostań mistrzem schetnotki z chemii dla uczniów klas 7-8" został rozstrzygnięty.
Celem konkursu było przedstawienie dowolnego tematu, omawianego na lekcji chemii w klasie 7 lub 8 w formie notatki graficznej tzw. schetnotki.
Uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie i spełnili kryteria otrzymują oceny celujące z przedmiotu chemia:

Amelia Więcek kl. 8a, Marika Stromska kl. 8a, Nina Wolsza kl. 8a, Martyna Hinca kl. 8a, Kacper Młyński kl. 8b, Oliwia Komońska kl. 8b, Julia Siebert kl. 8b, Helena Wnuczyńska kl. 8b, Maja Zalewska kl. 8b, Oliwia Janta -Lipińska kl 8b, Lena Czerwionka kl. 7, Stanisław Chełstowski kl. 7, Tomasz Skierka kl. 7, Nikola Pyszka kl. 7, Filip Stachowiak kl. 7, Marysia Lisewska kl. 7, Marlena Hinca kl. 7, Ksawery Malc kl. 7, Małgorzata Przybylska kl.7.

Uczniowie, którzy zajęli I -III miejsce otrzymują dodatkowo oceny celujące, a wyróżnienia dodatkowo ocenę bardzo dobrą.
I miejsce - Amelia Więcek kl. 8a, Julia Siebert kl. 8b, Oliwia Komońska kl. 8b
II miejsce - Helena Wnuczyńska kl. 8b, Maja Zalewska l. 8b
III miejsce - Oliwia Janta -Lipińska kl. 8b, Małgorzata Przybylska kl. 7, Martyna Hinca kl. 8a
Wyróżnienia:
Ksawery Malc kl. 7
Marlena Hinc kl. 7
Filip Stachowiak kl 7
Kacper Młyński kl. 8b
Nina Wolsza kl. 8a

Wszystkim uczniom dziękuję za udział i gratuluję kreatywności :).

Aleksandra Stępień

Data dodania: 2023-05-10 20:11:57