Gminne eliminacje Turnieju BRD

Dnia 25 kwietnia 2023 roku po raz kolejny odbył się w Żukowie Gminny Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Reprezentantami naszej Szkoły byli uczniowie z klasy VIIa: Stanisław Chełstowski, Filip Stachowiak i Małgosia Przybylska.

Uczestnicy Turnieju musieli wykazać się wiedzą z przepisów drogowych i umiejętnością jazdy na rowerze. Ta była wnikliwie sprawdzana w czasie przejazdu przez tor przeszkód i miasteczko ruchu drogowego. W kolejnej części Turnieju zawodnicy mieli okazję sprawdzić swoje wiadomości z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

Najlepszym zawodnikiem Turnieju indywidualnie okazał się Staś Chełstowski. Zwyciężyła jednak drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 2 z Żukowa, która będzie reprezentowała naszą gminę na zawodach powiatowych w Kartuzach.

Gratulujemy naszej reprezentacji!

Data dodania: 2023-04-26 16:13:50