Spotkanie ze strażakami z OSP Skrzeszewo

W dniu 05. 10. 2022 r. uczniowie klas 0 - VIII wzięli udział w spotkaniu ze Strażakami Ochotniczej Straży Pożarnej ze Skrzeszewa. Strażacy zapoznali uczniów z zagrożeniami oraz zasadami postępowania w sytuacjach niebezpiecznych dla życia i zdrowia, przypomnieli o zasadach alarmowania właściwych służb. Uczniowie  mogli  zobaczyć wyposażenie wozu strażackiego, zapoznać się z zasadami udzielania pierwszej pomocy. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród uczniów, którzy zadawali wiele pytań, dzielili się swoimi przeżyciami i spostrzeżeniami. Zwieńczeniem spotkania było zjedzenie pysznej kiełbaski przygotowanej w kuchni polowej.  Dziękujemy strażakom za przybycie i atrakcyjne zajęcia. Życzymy wszystkim wielu sukcesów i dziękujemy za trud i ofiarną służbę.

Data dodania: 2022-10-06 15:32:40
Data edycji: 2022-10-10 18:10:19