Przedstawienie klasy 2a przygotowane w ramach zajęć rozwijających.

Kurki , rydze i maślaki, borowiki i kozaki pozbieramy dziś-który grzyb jest jadalny, a który trujący? Jeśli nie wiadomo, to najlepiej zajrzeć do Atlasu grzybów i się tego dowiedzieć. Jak zachować się w lesie? -wszak mamy teraz piękną, kolorową jesień-porę roku , która szczególnie zachęca do spacerów oraz wypraw do lasu. Na te i inne pytania odpowiedzieli grając na małej, klasowej scenie drugoklasiści.

Z przesłaniem, by dbać o las i wsłuchiwać się w jego odgłosy , dźwięki oraz melodię- Uczniowie z klasy Drugiej A przygotowali przedstawienie teatralne pt. Grzybobranie, na które zaprosili kolegów z klas pierwszych oraz z klasy drugiej B. Po  debiucie zachęceni i zainspirowani drugoklasiści w ramach zajęć rozwijających już wkrótce przygotują kolejne przedstawienie.

Do zobaczenia na szkolnej scenie.

Data dodania: 2022-11-02 16:31:35
Data edycji: 2022-11-02 16:37:19