Gminne Sztafetowe Biegi Przełajowe dzieci i młodzieży w Żukowie

Dnia 03.10.2022r. odbyły się  zawody na szczeblu gminnym w Sztafetowych Biegach Przełajowych dzieci i młodzieży w Żukowie. Naszą szkołę reprezentowały dwie ośmioosobowe drużyny  dziewcząt i chłopców w kategorii dzieci. Duży sukces odniosła nasza sztafeta dziewcząt w składzie - Nikola Skierka, Kinga Szermuszyn, Anna Ptak, Julia Szkodzińska, Maja Szkodzińska, Maja Halman, Nikola Sirko, Klaudia Adamczyk zajmując pewnie II miejsce.
I m-  SP Banino
II m -SP PRZYJAŹŃ